• Slajd1
  • Slajd 2
  • Slajd 3
  • Slajd 4
  • Slajd 5
  • Slajd 6

Pożar Kotłowni

Dnia 23.01.2011 w godzinach nocnych około 00:22 dyspozytor wydał polecenie abyśmy się udali dwoma zastępami do zajazdu u Bogusi znajdującego się przy drodze krajowej numer 11 w celu opanowania palącej się kotłowni. Po dotarciu na miejsce zdarzenia nasze działania polegały na rozpoznaniu zagrożenia przy użyciu aparatów powietrznych typu AUER, oraz ugaszenia pożaru. Po niespełna półtorej godzinnej akcji wróciliśmy do naszej jednostki.

LISTA RATOWNIKÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W AKCJI

Nazwisko i Imię

Funkcja

Kucharski Marek

Kierowca

Mega Marek

Dowódca

Łagódka Paweł

Ratownik

Gąszczak Romuald

Ratownik

Baranowski Janusz

Ratownik

Rogalewski Krzysztof

Ratownik

Sekcja II

Kawula Jan

Kierowca

Skowronek Ryszard

Dowódca

Rogalewski Henryk

Ratownik

Kucharski Dominik

Ratownik

Skowronek Jędrzej

Ratownik

 

Jesteś tutaj: Home Aktualności 2011 Pożar Kotłowni