Aktualności 2013

Złoty znak związku dla naszego dh. Marka Kucharskiego

Złoty Znak Związku OSP RP – polskie odznaczenie cywilne, nadawane przez Prezydium Zarządu Głównego ZOSP RP z własnej inicjatywy lub na wniosek Prezydium Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP.

Złoty Znak Związku OSP RP nadawany jest za długoletnią aktywną działalność w Ochotniczej Straży Pożarnej lub w Związku OSP RP. Odznaką tą może być uhonorowana osoba lub instytucja, która w sposób znaczący zasłużyła się dla działalności Związku OSP RP

Taką osobą która zasłużyła na tak zaszczytne odznaczenie Jest dh. Naczelnik Marek Kucharski z naszej jednostki. Który wieloletnią służbą, poświęceniem, ogromnym zaangażowaniem oraz całkowitym oddaniem na rzecz jednostki został uhonorowany przez Zarząd Główny ZOSP RP. Gdzie osobiści odebrał odznaczenie z rąk zarządu wojewódzkiego W poznaniu na ogólnopolskich obchodach dnia Strażaka.

Zarząd OSP. w Łęce Opatowskiej Gratuluje tak zaszczytnego wyróżnienia i życzy dalszych sukcesów Bogu na chwałę ludziom na ratunek

Jesteś tutaj: Home Aktualności 2013 Złoty znak związku dla naszego dh. Marka Kucharskiego