Wojewódzkie zawody CTIF 2014 Pleszew

VIII Wojewódzkie Zawody MDP w CTIF 7 czerwiec 2014 w Pleszewie W zawodach wojewódzkich dziewczęta z naszego MDP mogły wystartować ponieważ z udziału w tych zawodach zrezygnowała drużyna z Trzcinicy – zwycięzca eliminacji powiatowych w Olszowie. Na przygotowanie do startu mieliśmy około 1 miesiąca. Jednak złe warunki atmosferyczne (podtopione boisko) i wycieczki szkolne uczestniczek bardzo skróciły czas przygotowań. Tylko 2 zawodniczki pozostały ze starego zgranego składu drużyny. Dla 8 zawodniczek były to pierwsze zawody. Niestety nie był to udany start. W klasyfikacji ogólnej MDP zajęło 13 miejsce ćwiczenie bojowe 14 a sztafeta 7 30 punktów karnych zepchnęło drużynę o 8 miejsc w dół klasyfikacji Opiekunem i głównym trenerem drużyny był dh Józef Błażejewski.

Skład drużyny

Natalia Mońka