Pokaz Strażacki Trzebień

Festyn rodzinny w Trzebieniu który odbył się 07.06.2015 r. to kolejna impreza na którą zostało zaproszone nasze OSP aby wykonać pokaz nowo nabytego wozu bojowego. Pokaz rozpoczęliśmy od opowiedzenia o parametrach samochodu jak i o sprzęcie znajdującym się na nim. Następnie zostały zaprezentowane zraszacze znajdujące się na wyposażeniu GCBA. Kolejną ciekawostką był maszt oświetleniowy jak i turbowentylator służący do oddymiania pomieszczeń. Największe zainteresowanie dzieci było kabiną załogi strażaków. Dzieci miały okazję przymierzyć sprzęt ochronny strażaka oraz zrobić sobie zdjęcie. Kolejną atrakcja było podanie wody z tzw. szybkiego natarcia, podczas którego każde z dzieci mogło spróbować podać prąd wodny. Na koniec pokazu zaprezentowane zostało działko wodno pianowe o ogromnej wydajności, co dało się ochłodzić dzieciakom.

W pokazie udział brali druhowie: Szymon Sroka, Mateusz Sroka, Dominik Osada, Paweł Baranowski.

Jesteś tutaj: Home Aktualności 2015 Pokaz Strażacki Trzebień