pokaz strażacki Zmyślona Słupska

Już po raz kolejny strażacy z OSP Łęka Opatowska czynnie brali udział w pokazie strażackim połączonym z pokazem nowego wozu bojowego, jaki stacjonuje w naszej jednostce. Na zaproszenie sołectwa ze Zmyślonej na festyn rodzinny udaliśmy się 28.06.2015 o godz. 19:00 odbyła się prezentacja wozu bojowego wszystkie dzieci jak i dorośli mogli zwiedzić kabinę strażaków jadących do akcji został zaprezentowany sprzęt ratowniczo gaśniczy jaki posiadamy, każdy mógł poczuć się strażakiem podajając prąd wody z linii szybkiego natarcia. Pokaz zakończył się krótką pogadanką na temat AED i ratownictwa medycznego . w pokazie brali udział: Kucharski Bartłomiej, Kucharski Dominik, Rogalewski Krzysztof, Sroka Szymon, Osada Sławomir.

Jesteś tutaj: Home Aktualności 2015 pokaz strażacki Zmyślona Słupska