wojewódzki dzień strażaka Krotoszyn

W dniu 6.05.2017 tj. Sobota nasi strażacy na czele z Komendantem Gminnym Pawłem Tarasem, oraz prezesem naszej jednostki Markiem Megą udali się GCBA do Krotoszyna Gdzie odbyły się tegoroczne obchody Wojewódzkiego Dnia Strażaka. Strażacy z całej Wielkopolski przemaszerowali do kościoła pw. św. Piotra i Pawła na uroczystą mszę świętą którą w intencji strażaków odprawił Ksiądz Biskup Edward Janiak. Po mszy strażacy przeszli ulicami Krotoszyna na pobliski rynek gdzie odbyło się uroczyste poświęcenie 41 nowych samochodów które trafiły do jednostek z wielkopolski. Następnie kolumna przeszła do hali widowiskowo sortowej gdzie nastąpiło uroczyste wręczenie odznaczeń, medali oraz wyróżnień. Wraz z druhem komendantem oraz druhem prezesem udział w uroczystościach brali druh Marek Kucharski oraz druhowie Udała Paweł i Osada Dominik.

Jesteś tutaj: Home Aktualności 2017 wojewódzki dzień strażaka Krotoszyn