Dzieci w naszej remizie

Dnia 9.02.2018r w naszej remizie pojawili się wyjątkowi goście, byli to uczniowie klasy 3b Szkoły Podstawowej w Łęce Opatowskiej wraz z wychowawcą Małgorzatą Szczepaniak. Dzieci w związku z tematem Straży jaki ostatnimi czasy przerabiały na lekcjach, miały okazję z bliska zobaczyć sprzęt strażacki, a także uzupełnić swoją wiedzę na temat tego czym zajmują się strażacy. Przybyłych gości w naszym OSP przywitało dwóch strażaków Prezes jednostki Marek Mega oraz druh Dominik Osada. Uczniowie z zaciekawieniem przez ponad godzinę słuchali słów naszych druhów, którzy opowiadali o sprzęcie jakim dysonuje OSP Łęka Opatowska. Na koniec spotkania to dzieciaki przejęły inicjatywę, zadawały pytania, na które odpowiadali nasi strażacy. Spotkanie zakończyło się słodką niespodzianką z rąk druha prezesa, ale także nasi strażacy w podziękowaniu otrzymali słodki podarunek. Uczniom klasy 3b za ich przybycie, ciekawość oraz dobrą energię jaką wnieśli w mury naszej remizy serdecznie DZIĘKUJEMY :)

Jesteś tutaj: Home Aktualności 2018 Dzieci w naszej remizie