Wyjątkowy Gość w naszej remizie

22 lutego 2018r odwiedził nas Dominik Okoń. Spotkanie miało miejsce w strażnicy OSP w Łęce Opatowskiej. Powodem tych odwiedzin było wyjątkowe wydarzenie w życiu chłopca.
Data 23 lutego 2017 roku to dzień przeszczepu szpiku kostnego dla Dominika od dawcy niespokrewnionego. Był to bardzo ważny dzień dla Niego jak i dla Dominika rodziny, ponieważ otrzymał „drugie” życie. To spotkanie Dominika ze strażakami było prezentem – niespodzianką, zorganizowaną przez Prezesa OSP w Łęce Opatowskiej, Marka Mega oraz strażakiem, Dominikiem Osada. Nasz bohater mógł obejrzeć strażnicę, samochody strażackie do których mógł również wsiąść, a także zapoznać się teoretycznie z pracą strażaków. Dominik był bardzo zadowolony z niespodzianki. Mieliśmy również 2 prezenty dla chłopca w postaci upominku. Z kolei my strażacy dziękujemy Dominikowi za piękne podziękowanie, które wręczył na ręce Prezesa.

Jesteś tutaj: Home Aktualności 2018 Wyjątkowy Gość w naszej remizie