Dąbrowa 2016

W niedzielę 4 września 2016r w Biadaszkach zorganizowana została kolejną edycję marszu terenowego dla dzieci i młodzieży drużyn pożarniczych z powiatu kępińskiego. MDP z naszej jednostki również zameldowało się na linii startowej marszu wraz z mapą, którego dystans wynosił ponad 7 km polnymi drogami oraz lasem. Na trasie usytuowano sześć baz tematycznych: Pierwsza Pomoc, Musztra, Geografia, Historia, Powiat, Wiedza pożarnicza, Zawodnicy z naszego MDP gładko przechodzili kolejne konkurencje począwszy od Pierwszej Pomocy a skończywszy na Musztrze co zaowocowało najwyższym miejscem na podium. W marszu Dąbrowa brało udział 7 zespołów z całego powiatu.

Klasyfikacja zakończyła się następująco:

1 miejsce : MDP Łęka Opatowska

2 miejsce : MDP Biadaszki „Ostre Dziki”

3 miejsce : MDP Myjomice – Ostrówiec.

Opiekunami MDP Łęka Opatowska byli Dh Józef Błażejewski oraz Dh Sławomir Osada

Skład drużyny MDP Łęka Opatowska Dąbrowa 2016