• Slajd1
  • Slajd 2
  • Slajd 3
  • Slajd 4
  • Slajd 5
  • Slajd 6

Lista członków OSP

 

Lista obecności członków OSP l MDP w Łęce Opatowskiej

                                                                                                                             

Lp. Nazwisko i Imię Lp. Nazwisko i Imię
1. Babis Teresa                 H 33. Jany Filip
2. Baranowska Ewa 34. Jerczyński Tomasz
3. Baranowski Janusz 35. Jeziorna Aleksandra
4. Baranowski Paweł 36. Jędrecki Marian
5. Bartosik Jan 37. Lemanik   Magdalena
6. Biegasik Wiesława 38. Jedrysiak Mateusz
7. Bizuga Piotr 39. Jędrysiak Zbigniew
8. Błażejewski Józef 40. Joniak Dominika
9. Brzezińska Gabriela 41. Joniak Mateusz
10. Bzowski Florian           H 42. Józwiakowski Marcin
11. Dąbek Klaudia 43. Kanclerz Andrzej
12. Dominik Krzysztof 44. Kasprzak Marcin
13. Faltyn Arkadiusz 45. Kawula Jan
14. Faltyn Marek 46. Kawula Piotr
15. Faltyn Sławomir 47. Kosiński Mieczysław
16. Flaczyk Jerzy 48. Kuboszek Leon         H
17. Flaczyk Michał 49. Kucharski Bartłomiej
18. Gawlik Anita 50. Kucharski Dominik
19. Gawlik Kamil 51. Kucharski Grzegorz     H
20. Gawlik Mirosław 52. Kucharski Marek
21. Gąszczak Dariusz 53. Kucharski Przemysław
22. Gąszczak Henryk         H 54. Kucharski Tadeusz
23. Gąszczak Romuald 55. Kula Grzegorz
24. Gąszczak Tomasz 56. Łagódka Paweł
25. Gąszczak Kinga 57. Macioszczyk Weronika
26. Górecki Damian 58. Mega Marek
27. Gruszka Paulina 59. Mejza Marta
28. Gruszka Wojciech 60. Mierzchała Dorota
29. Handzelewicz Katarzyna 61. Mierzchała Grzegorz
30. Idźczak Marcin 62. Mieszała Tadeusz
31. Jagieniak Karol 63. Mońka Ignacy
32. Jankowski Witold 64. Mońka Natalia

  

Lp. Nazwisko i Imię Lp. Nazwisko i Imię
65. Mońka Rafał 84. Skowronek Jędrzej
66. Moś Wiktoria 85. Skowronek Ryszard
67. Musiała Franciszek H 86. Sobolewski Dawid
68. Musiała Marian 87. Sroka   Jan               H
69. Musiałek Jacek 88. Sroka   Mateusz
70. Nawrot Jan             H 89. Sroka   Szymon
71. Nawrot Sebastian 90. Sroka   Zygmunt       H
72. Osada Dominik 91. Stodolski   Grzegorz
73. Osada Magdalena 92. Stryczek Janusz
74. Osada Sławomir 93. Stryjak Jolanta
75. Osada Stanisław     H 94. Stryjak   Mirosław
76. Pawnuk   Jarosław 95. Szubert   Tadeusz       H
77. Piszczałka Michał 96. Szulc Piotr
78. Płaza Dariusz 97. Udała Paweł
79. Pośpiech Jan 98. Wieloch   Jan             H
80. Pustkowski Sławomir 99. Wieloch Tadeusz       H
81. Rogalewski Henryk 100. Zimoch Aleksandra
82. Rogalewski Krzysztof 101. Zimoch   Kazimierz   H
83. Rybicka Patrycja 102. Żłobiński   Roman

                                                                                                                                                                                                                                                

Lp. Nazwisko i Imię Lp. Nazwisko i Imię
MDP 16 – 18 lat - GŁOSUJĄ
103. Handzelewicz Krzysztof 111. Nasiadek Marta
104. Jóźwiakowska Joanna 112. Nawrot Patrycja
105. Jóźwiakowski Piotr 113. Pogoda Daria
106. Kryściak Gabriela 114. Pogoda Marta
107. Kucharska Julia 115. Sieczka Milena
108. Kucharski Filip 116. Stępień Diana
109. Kucharski Jakub 117. Szczęsny Michał
110. Mierzchała Marlena 118. Szklarecki Dawid
MDP 10 – 15 lat – NIE GŁOSUJĄ
119. Grzesiński Kacper 126. Pichlak Emilia
120. Handzelewicz Małgorzata 127. Pośpiech Kamila
121. Janus Piotr 128. Rachel Wiktoria
122. Kucharska Emilia 129. Stryczek Hubert
123. Kucharski Oskar 130. Szubert Kornelia
124. Nawrot Jacek 131. Wielgosz Dominik
125. Pawnuk Mateusz 132 Kucharska Nikola
Jesteś tutaj: Home Nasza jednostka Lista członków